logo.sazvila
ویلای 924 Bel Air Road - گرانترین ویلا در آمریکا

ویلای 924 Bel Air Road – گرانترین ویلای آمریکا

معرفی ویلای 924 bel air road – مجلل، لوکس و گرانترین ویلا در آمریکا

ویلا، ساختمانی یکه و تنها است که در میان طبیعت به وسیله فضای سبز، استخر، جنگل، آب های دریا و دیگر عناصر طبیعی احاطه می شود. میزان مجلل بودن یک ویلا به امکانات و کیفیت مصالح استفاده شده در آن بستگی دارد. یکی از این ویلاهای بسیار مجلل در شهر لس آنجلس آمریکا واقع شده که عنوان گرانترین ویلای آمریکا را به خود اختصاص داده و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این ویلا را به اسم سازنده آن نام گذاری کرده اند، یعنی بروس ماکوسفکی نام دارد که در منطقه بل ایر شهر لس آنجلس با بهره گیری از بهترین امکانات و مصالح با کیفیت ساخته شده است. طرحی بسیار متفاوت از یک ویلا در جاده بل ایر پیاده شده که چشم انداز 270 درجه ای بر مناظر اطراف از کوه تا امتداد خط ساحلی اقیانوس و شهر لس آنجلس دارد. سازویلا قبلا در مقاله 10 ویلای برتر جهان در سال 2022 به این بنای باشکوه به عنوان برترین ویلای سال 2022 اشاره کرد.

بروس ماکوفسکی یک توسعه دهنده و کارآفرین مشهور آمریکایی است که در سال 2016 ویلای 924 جاده بل ایر را ساخته و در سال 2017 عنوان گرانترین خانه را در آمریکا با قیمت 250 میلیون دلار به خود اختصاص داده بود. اما در سال 2018 این عمارت مجلل را 180 میلیون دلار قیمت گذاری کرده و در نهایت سال 2019 با قیمت 94 میلیون دلار به فروش رسید، هر چند حواشی زیادی به وجود آورده و به دادگاه هم کشیده شد. او عنوان گرانترین خانه را در لیست گرانترین خانه ها کسب کرده و اکنون قیمت 250 میلیون دلاری برای فروش این عمارت لوکس خود در نظر گرفته است. ویلای جاده بل ایر یک عمارت بزرگ و مجلل است که هر چیزی که احتمالا یک میلاردر می خواهد و حتی فراتر از آن را ارائه می دهد. و برای کسانی ساخته شده که از هر چیزی بهترین را دوست دارند. و به راستی می توان گفت نهایت دقت، کیفیت، ظرافت، زیبایی و تجمل در این بنای ماکوسفکی مشاهده می شود.

اما عوامل بسیاری وجود دارد که ثابت می کنند ویلای 924 Bel Air Rd پتانسیل کسب عنوان گرانترین ویلای آمریکا را دارد. در نگاه اول همه متحیر مانده اند، که واقعا امکان ساخت چنین خانه ای وجود دارد. بله، Bruce Makowsky توانسته با به کارگیری از بهترین تجهیزات موجود در جهان یک ویلای لوکس با گنجایش حداقل 40 میهمان ارائه دهد.

مهمترین بخش ها و امکانات ویلای 924 جاده بل ایر عبارتند از موارد زیر:

 • 2 سوئیت مستر یا اصلی برای نشیمن های خانوادگی
 • 10 سوئیت میهمان وی آی پی بسیار بزرگ
 • 21 حمام و سرویس بهداشتی مجهز به بهترین شیرآلات و تجهیزات
 • 3 آشپزخانه با آشپزهای حرفه ای و باتجربه
 • محل فرود هلی کوپتر
 • نمایشگاه خودرو به ارزش بیش از 30 میلیون دلار
 • سالن بولینگ 4 لاین
 • سالن اسپا و آب درمانی
 • سالن اسپا، آب درمانی و ماساژ
 • انبار شامپاین / مشروبات و انواع نوشیدنی ها
 • پیشرفته ترین لوازم و تجهیزات خانگی
 • 5 بار
 • استخر شنا 26 متری با کاشی های شیشه ای
 • سالن سینما با سیستم صوتی 4K Dolby Atmos و گنجایش 40 نفر
 • مرکز تناسب اندام با تمامی دستگاهای مورد نیاز
 • چشم انداز 270 درجه به شهر لس آنجلس

این عمارت 4 طبقه بیشتر شبیه به یک مرکز ورزشی است تا اینکه مشخصات یک خانه را ارائه دهد. محلی برای تفریح، انجام  مراسمات ویژه نظیر جشن  های عروسی، تولد، سالگردهای ازدواج، گروهای موسیقی و از همه مهمتر تور های جهان گردی که البته کمتر کسی مایل به اجاره این عمارت برای یک شب یا بیشتر است. مگر برای انجام مراسمات با شکوه که میهمانان زیادی دارد.

همانطور که در تصاویر هوایی مشاهده می کنید محوطه سازی ویلا که متشکل از فضای سبز، راه های ماشین رو که با رنگ دیواره های ساختمان ست شده اند، نخل های زیبا و خرم که در اطراف ویلا مشاهده می شوند تشکیل می شود. در محوطه سازی ویلا به غیر از درختان نخل و پالم خبری از گل های زینتی و غیره نیست. دیواره هایی که با سنگ های مرمر و قیمتی سنگ کاری شده اند تا نمای بی نظیری از خلاقیت های امروزی بشر بر دیواره های ساختمان تجسم شود.

طبقه اول که گالری خودروها لوکس و موتور سیکلت های عجیب و غریب است و با توجه به تیزر تبلیغاتی که ماکووسکی برای فروش این ویلا تهیه کرده بود ماشین ها شامل بوگاتی، آلارد قدیمی و رولزرویس هستند. ارزش این نمایشگاه خودروی بل ایر بیش از 30 میلیون دلار برآورده شده است. در این بخش فوتبال دستی و میز بیلیارد هم ارائه می شود تا بی وقفه در حال ورزش و لذت بردن از اوقات خود باشید. جالب است بدانید یک مجسمه دوربین به ارزش یک میلیون دلار در این ویلا قرار دارد.

در طبقه دوم ساختمان که شامل سوئیت های میهمان سرویس های بهداشتی و غیره است، استخر شنای 26 متری ساخته شده که از کاشی های شیشه ای برای سطوح داخلی آن به کار رفته که یکی از ایده های جالب ماکوسفکی برای طراحی استخر است. هنگامی که در استخر هستید و همزمان به طبیعت اطراف خیره شده اید یک چشم انداز بسیار عالی به شهر لس آنجلس و مناظر جلوی ویلا خواهید داشت. در قسمت جلوی استخر اگر دقت کنید یک تلویزیون مشاهده می کنید که اگر تماشای مناظر بیرونی خسته کننده بود می توانید به تماشای تلویزیون بپردازید. چندین تخت کنار استخری و داخل استخری وجود دارد تا پس از شنا کردن بر روی آنها آرام بگیرید. در طبقه دوم کنار استخر سرویس های غذاخوری وجود دارد. البته چندین سرویس غذاخوری در فضای بسته ساختمان هم وجود دارد.

در طبقه سوم همانند طبقه دوم سوئیت های میهمانان تعبیه شده اند که بسیار وسیع هستند و هر سوئیت گنجایش 4 نفر را دارد. جلوه های هنری خاص در قسمت های نشیمن بر روی دیوار قاب شده اند. همچنین فضای نشیمن داخلی با مبل های برند تک نفره و یک فرش مخمل تزئین شده که در چنین فضایی صحبت ها تمامی ندارند.

یکی از مهمترین ویژگی های یک ویلای چشم انداز آن نسبت به طبیعت است. که در ویلای بل ایر هنگامی که در طبقه 4 قرار دارید به عناصر زیادی از طبیعت مشرف می شوید. هنگامی که در فضای نشیمن طبقه 4 قرار دارید یک چشم انداز بسیار گسترده به تمامی جهات و هوای طبیعت خواهی داشت. طبقه 4 ویلای 924 جاده بل ایر بیشتر محل نشیمن است که مجهز به چند دسته مبلمان با کیفیت و برند برای خش و بش کردن است و صحبت های شما با طبیعت پاک بل ایر ترکیب می شود. هنگام خش و بش کردن با دوستان یا خانواده خود می توانید شهر لس آنجلس، ویلاهای اطراف و سایر عناصر طبیعت را مشاهده کنید. جایگاه اختصاصی فرود هلی کوپتر هم در این طبقه از ویلا قرار دارد. از آنجایی که این ویلا در یک مسیر کوه پایه قرار دارد طبقه چهارم با جاده ای که از بالای عمارت عبور می کند هم سطح می شود.

ویلای جاده بل ایر نوید دستاوردهای هنری و معماری دست ساز بشر را می دهد که تا کنون به آن دست یافته اند و برای کسانی ساخته شده که می خواهند از هر چیزی بهترین را انتخاب کنند. عمارت بروس ماکووسکی در بل ایر در واقع فراتر از خواسته های افراد فوق ثروتمند بنا شده است. کمتر کسی می تواند به ساخت ویلایی همانند عمارت 924 Bel Air Road فکرد کند. این مطلب بیشتر جهت کسب آگاهی در رابطه با گرانترین ویلا یا بهترین ویلا بود که توسط ساز ویلا مرکز ساخت ویلا و ساختمان در شمال ایران تهیه و با شما عزیزان به اشتراک گذاشته شد. همچنین معرفی مختصری از ویلای جاده بل ایر ماکووسکی است که تجربه اقامت در آن لذت بخش است.

logo.sazvila


سازویلا

مرکز ساخت ویلا و ساختمان

سازویلا مرکز تخصصی ساخت انواع ویلا و ساختمان در شمال ایران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و بهترین نمونه کارها

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن