logo.sazvila
روش-های-ساخت-ویلای-ارزان-1

ساخت ویلای ارزان قیمت

چگونه یک ویلای ارزان قیمت بسازیم؟

ما در این بخش از مقالات سازویلا می خواهیم درباره ساخت ویلای ارزان قیمت صحبت کنیم. قیمت هر چیزی که شما فرض کنید به کیفیت آن بستگی دارد. همیشه هنگام خرید یک محصول به برند آن توجه زیادی می کنید. ولی آیا می دانید چرا؟ چونکه سطح کیفیت محصولات آن را از قبل می دانید و از این بابت مطمئن هستید که یک محصول با کیفیت خریداری می کنید. در ساخت ویلا هم هر چه بیشتر از جیب خود برای سلایق خود خرج کنید، مطمئن باشید که ویلای شما دارای شکوه و عظمت بیشتری است. اما شرایط اقتصادی به هر کسی اجازه نمی دهد که آن شکوه و حس بهترینی را در خانه یا ویلای خود احساس کنند. از همین رو بسیاری از افراد قبل از ساخت و ساز به جستجوی روش های ساخت ویلای ارزان قیمت می پردازند. ما در این مقاله می خواهیم به طور مختصر این بحث را پوشش دهیم.

روش-های-ساخت-ویلای-ارزان-1

آیا شما هم به فکر ساخت یک ویلای ارزان قیمت هستید؟ به راهکارهای ما در ادامه توجه کنید تا هزینه ساخت ویلا را به حداقل برسانید. ولی توجه داشته باشید که شما نمی توانید از هر چیزی بهترین را انتخاب کنید و دست شما از بسیاری امکانات لاکچری کوتاه می شود. در مرحله اول شما باید ویژگی های بارز یک ویلا را بدانید یا به اصطلاح بدانید که ویلا چیست؟ و یک ویلا باید چه ویژگی هایی داشته باشد. ویلا در مرحله اول همانطور که می دانید باید نمای چهار طرف داشته باشد. یعنی ساختمان ویلا نباید هیچ لاین مشترکی با ساختمان دیگری داشته باشد. از همین رو معمولا به زیربنای بیشتری نیاز دارد.

قبل از اینکه بیشتر درباره این موضوع صحبت کنیم، شما می توانید به صورت تلفنی هم با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در این مورد از ما دریافت کنید. آیا بودجه خود را برای ساخت ویلا در شمال برآورده کرده اید. هزینه ساخت ویلا به اندازه ویلا بسیار وابسته است. امروزه ساخت ویلا به صورت متری محاسبه می شود با این وجود متراژ مدنظر شما می تواند بودجه مورد نیاز شما برای ساخت ویلا را تا حدودی مشخص کند.

ما می توانیم قبل از هر اقدامی هزینه ساخت ویلا با متراژ مورد نظر را برای شما محاسبه کنیم، تا بتوانید تصمیم بهتری در این مورد بگیرید. شاید به فکر ساخت یک ویلای بزرگ و دنج در یک مکان مشرف به ساحل و دریا یا طبیعتی زیبا هستید اما از پس هزینه ساخت این ویلا برنمی آیید. ما به شما توصیه می کنیم اندکی توقعات خود را کاهش دهید تا بلکه بتوانید هر چه سریعتر ویلای خود را بسازید. البته اگر عجله ای برای این کار ندارید و یقین دارید که در آینده توان ساخت چنین ویلایی را دارید می توانید ساخت یک ویلای بزرگ و بسیار لاکچری را شروع کنید. شما به طور یقین می توانید ویلای مورد نظر خود را در ذهنتان به خوبی تصور کنید و اینکه تمامی بخش های آن نظیر متراژ، تعداد اتاق ها، میزان فضای سبز و نمای داخلی و بیرونی آن چگونه است.

خرید ملک برای ساخت ویلا

اولین قدم در ساخت یک ویلای ارزان در شمال یا هر نقطه دیگر از کشورمان خرید ملک است. اگر از قبل ملک موردنیاز برای ساخت ویلا را دارید که بهتر، اما اگر هنوز ملک مشخصی برای ساخت ویلا ندارید، اولین قدم برای شروع خرید ملک است. موقعیت ملک بسیار مهم است و همیشه مهمترین مسئله در قیمت ملک همین موقعیت مکانی آن نسبت به طبیعت اطراف است. برای مثال ویلاهای ساحلی که جلوی آنها به ساحل دریا مشرف می شود موقعیت بهتری نسبت به دیگر ویلاها دارند. ملکی که شما خریداری می کنید باید امکانات مورد نظر شما نظیر متراژ ساختمان ویلا، فضای سبز، استخر، راهرو و غیره را پوشش دهد. بخش عمده ای از هزینه ساخت ویلا مخصوص به قیمت ملک می شود و متراژ مورد نظر شما این هزینه را حساب می کند. اگر به فکر ساخت یک ویلای بزرگ هستید، باید ملک مورد نیاز آن را تهیه کنید تا بتوانید تمامی برنامه ها و نقشه های خود را بر روی آن مطرح کنید. اگر به فکر کاهش هزینه ساخت ویلا هستید، خرید یک زمین جمع و جور راه حل بسیار خوبی است. هر چند دست شما را به خیلی از چیزها نظیر متراژ ساخت بالا کوتاه می کند.

خرید زمین برای ساخت ویلا

انتخاب پیمانکار

دومین نکته که هنگام ساخت یک ویلای ارزان باید رعایت کنید انتخاب پیمانکار و شرکت ساخت و ساز است. بسیاری از پیمانکاران ساخت و ساز کیفیت کار آنچنانی ندارند ولی هزینه های زیادی برای ساخت ویلا هم دریافت می کنند. پیمانکارانی که بیشتر از تجربه و کیفیت کار دارای نام و نشان قلابی هستند. سعی کنید هنگام ساخت ویلا بر پروژه خود نظارت کنید تا از هدر رفتن نیروی کار و مصالح جلوگیری کنید. نیروی کار باتجربه می تواند تاثیر زیادی بر هزینه ساخت ویلا و همچنین کیفیت کار داشته باشد. شرکت سازویلا با نیروهای با تجربه و بیش از 10 سال سابقه فعالیت در شمال بهترین گزینه برای شما است.

تهیه مصالح ساختمانی از شرکت های تولیدی

خرید مصالح ساختمانی بخش اصلی هزینه ساخت ویلا به حساب می آید که باید آن را قبل از هر چیزی مدنظر داشته باشید. اینکه مصالح را به صورت جزئی و چند بار از خرده فروشی ها خریداری کنید، هزینه های اضافی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هزینه های کافی دارید می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را یک باره خرید کنید تا از هزینه های باربری اضافی و سایر موارد جلوگیری کنید. سرعت دادن به پروژه اتلاف وقت را کمتر می کند و مطمئن  باشید که هزینه های ساخت و ساز را هم کاهش می دهد. ما در یک مقاله جداگانه مهمترین مصالح در ساخت ویلا و ساختمان را برای شما معرفی کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

موارد جانبی را پشت سر بیندازید

یکی از راه حل های بسیار خوبی که باعث می شود تا هزینه ساخت ویلا را کاهش دهید محوطه سازی ساده و استفاده از امکانات  حداقلی در مرحله اول است. شما بعدا این فرصت را دارید که فضای سبز ویلا، گل ها، استخر و غیره را سر به طور دلخواه بازسازی کنید. بخش های مهم ویلا که در مرحله اول باید آنها را مدنظر داشته باشید، عبارتند از خود ساختمان ویلا، بخش ایمنی و محکم کاری ساختمان، زیر سازی ویلا، موقعیت آن نسبت به نهادهای آموزشی و بهداشتی که هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشید و بسیاری موارد مهم دیگر که در حین ساخت ویلا باید به آنها توجه داشته باشید.

logo.sazvila


سازویلا

مرکز ساخت ویلا و ساختمان

سازویلا مرکز تخصصی ساخت انواع ویلا و ساختمان در شمال ایران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و بهترین نمونه کارها

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن